Ücretsiz Sohbet Kameralı Mobil Sohbet

İnsan neden bir arkadaşın samimiyetini, bir sevgilinin gülüşünü neden sanal alemde arama ihtiyacı duyar . Bu soruya hemen herkesin vereceği bir cevap vardır elbette. Buradaki amaç kalabalığın içinde kalmış yalnızlık duygusunu ya da toplumda dışa vuramadığı bazı duygu ve düşünceleri hiçbir kısıtlama ya da engelleme olmadan özgürce yapabileceği ortam olan sanal ortama yansıtıp gidermektir. Zaten bu durumdan dolayı insanlar sanal alemde sohbet ya da chat sitelerinde güven duygusunu adına pekte ümitli değillerdir ve güvenin temeline dinamiti yerleştirip oldukları kişiden çok daha farklı bir kimliğe bürünüp günlük yaşamında eksikliğini hissettiği bir takım şeyleri tamamlamaya çalışır. Çünkü insan sahip olduğu kişilik yapısıyla değik olmak istediği kişilik yapısıyla sohbet ettiği için yani kısacası maske takıp ilk başta kendisini sonra da sözde karşısındakini kandırdığını düşündüğü için insanlar arasında güven problemi başını alıp gitmektedir. İnsanlar ne zaman bu ikilemin farkına vardıkları zaman zaten sanal alemde sohbet,chat ya da muhabbet içerikli sitelerden çok gündelik gerçek hayatında bir takım arayışların peşinde koşmaya başlayakcatır.

Özellikle dikkat ettiğimiz noktalardan biri Sohbet sırasında ortamda insanların birbirlerine karşı saygılı olmaları konusunda çok titiz davrandığımızın teminatını verebilirim.Olaya Sanal Sohbet olarak bakmıyoruz,burasını tamam biz açtık ama sizlere açtık.Sizler seviyeli kaliteli ortamda sohbet edip yeni dostluklar arkadaşlıklar edinesiniz diye hergünde farklı değişik yeniliklerlede sizlerin karşınıza geliyoruz.
Sizler bizde kendi evinizdeymiş gibi Sohbet edemezseniz daha biz niye varız o zaman kapatalım gitsin.Her site gibi aynı olmayıda istemedik,farkımız olsun Sanalda dedik.Yaptığımız emeklerle zaten gün geçtikce kiminin zoruna kiminin hoşuna gidiyoruz orasınıda biliyor görüyoruz.Ama şu varki sizler Sanal değilsiniz bizler hiç değiliz.Sanal değil aile ortamı görmek istiyorsanız o parmağınızın ucu kadar yakınız size.. www.elelemobil.com tıklamanız yeterli….

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*